| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, cum ati reactiona daca ati merge cu iubitul/sotul vostru la cumparaturi si cand sunteti la casa de marcat el se pune in spatele vostru, va cuprinde de talie si va spune ca are chef in momentul ala sa faceti sex in magazin?

Răspuns Câştigător
| sofisis a răspuns:

Adevarul e ca e excitant sa cumperi paine si mezeluri laughing)

8 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

S-a intamplat.
Contextul nu-mi permite sa-ti spun urmarea.♥

| Violleta2022 a răspuns:

Ma indoiesc ca i s-ar scula vreunui barbat cand ajunge sa plateasca ceva la o casa de marcat.
Mai curand as crede ca i se face atat de mic, ca-i dispare complet laughing

| Hammurabi a răspuns:

N-aș face chestia asta decât dacă am fi la IKEA la mobilier de dormitor.

| mi25 a răspuns:

Ai o gandire bolnava.

| Strwberrs a răspuns:

Ii spun sa rabde, ca daca nu, ii dau cu painea in cap.

| denidenisa2139 a răspuns:

Uh,damn,iubitul ideal)

| StefanIlAreMare a răspuns:

Daca nu vrea fac cu casierita

| EzSimple a răspuns:

Poate la momax ca acolo ar fi spatiu.