| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, in primul rand vreau sa fac o plecaciune in fata voastra si sa va urez an nou fericit cu toate cele bune, is cat mai multe aventuri picante in dormitor. Iata-ma din nou cu o dilema la care nu i-am gasit raspuns toata ziua, nici pofta de mancare nu am avut, colegul meu de birou a fost la fel de derutat precum mine. Barbati casatoriti, ce faceti in urmatoarea situatie, petreceti noaptea cu colega de munca tanara, sexy si lipsita de inhibitii si dimineata urmatoare insista sa iesiti impreuna sa luati micul dejun dar voi trebuie sa va intoarceti acasa (v-ati mintit sotia ca sunteti la un coleg acasa sa lucrati pentru un proiect de munca de care depinde postul vostru) sa va luati copilul sa il duceti la scoala. Cum gestionati situatia?

Răspuns Câştigător
| Lukasssz a răspuns:

Simplu, ii spun ca am o urgenta la munca!

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pun pariu ca nu stii povestea japonezului afacerist care si-a lasat nevasta ca sa traiasca cu o papusa sexuala. Aia da lovitura pentru femeie, in schimb nevasta trece pe la el si ii face mancare, aranjeaza casa da hell.

| Violleta2022 a răspuns:

La Multi ani! Un AN NOU plin de inspiratie, sa ai!
Sper ca anul asta sa mai schimbi placa cu intrebarile puerile sau idioate si sa postezi chestii mai interesante, posibil mai controverate, ca astea sunt deja perimate laughing si daca ma uit in istoricul arhivei tale, sunt deja repetetate de nenumarate ori.

| Sofer a răspuns:

Creierul meu dimineața:
-sa iau micul dejun cu gagica cea sexy cu care am petrecut toată noaptea?
-sa merg acasă sa iau copilul sa il duc la scoala?
Grele decizi.

| Goete a răspuns:

Luam colega de serviciu, o bagam in masina, luam copilul il bagam si pe el, sotia daca vrea si ea, ii lasam pe fiecare unde vor sa coboare

| VoidEternal a răspuns:

Să-ți faci niste analize de colesterol. De la atâta stres și zbucium, nu se știe niciodată.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fac și eu 10 plecăciuni în fața Alteței voastre.

La mulți și la frumoși ani!

| PaulCos a răspuns:

Daca ar fi internetul oprit pe toata planeta un an ar disparea multe dileme si multi autori anonimi s-ar converti in barbati muncitori, inteligenti si echilibrati.

| Goete a răspuns (pentru PaulCos):

Ar fi cea mai zguduitoare criza economica din toata istoria