| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor cum reacționați atunci când iubitul vostru va duce forțat la un make up artist sa va machieze ca sa arătați mai bine?

Răspuns Câştigător
| blackann a răspuns:

Pai daca plateste barosanul totul e ok, bro... ca make up artistii sunt scumpi in zilele noastre.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Stau si ma intreb cum ar fi daca iubita l-ar duce pe el la machiat!

| dullcat a răspuns:

Din categoria: of all the things that never happened(and never will). laughing)

| iulia0514 a răspuns:

Îl duc și eu cu forța la medic pentru castrarehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mă poate obliga și nici forța in nici un fel. Deci, nu mă duc.

| RoxanaIoana108 a răspuns:

Nici nu mai stau la discuțiiwinking Ori ma accepti si cu defectele pe care le am, ori iti cauti alta partenera. Dar eu nu m-as schimba pentru nimeni!

| User2283949 a răspuns:

Ne gândim ca ne vedeți urate