| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, cum reactionati atunci cand iubitul vostru va duce la bunicii lui sa ii cunoasteti si la un moment dat va propune sa faceti sex in sura fara sa va prinda bunii, ati accepta?

Răspuns Câştigător
| StefanIlAreMare a răspuns:

Eu am facut asa ceva de multe ori, am avut si calul langa mine sa ma ajute

10 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

De ce nu?
Ador adrenalina!

| Violleta2022 a răspuns:

Mai, la asta nu m-am gandit, dar nu cred ca mi-ar dispalce ideea happy

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Și ale Evei fete
Dau buzna în livadă,
Din merele oprite,
Să facă marmeladă.

| Hammurabi a răspuns:

laughing Am făcut așa ceva pe la vreo 19 ani.
Nu m-a refuzat și i-a plăcut.

(Doar că, de la fânul din șură, te vei scărpina peste tot și non-stop până la primul duș. laughing )

| Verginic?Vac?Gras? explică (pentru Hammurabi):

Wow ce fata deschisa la minte, respect

| Goete a răspuns:

Prietena mea n-a acceptat, a zis ca fara sa ne prinda bunicul nu e excitant

| Strwberrs a răspuns:

Cu vacuta lola

| Ultraviolet99 a răspuns:

Sunt si animale in sura?

| Arakiss a răspuns (pentru Ultraviolet99):

De obicei sura e locul unde se tine fanul cosit. Nu sunt animale.

| Verginic?Vac?Gras? explică (pentru Ultraviolet99):

Desigur, vaca sta pe fan langa caruta