| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, cum reacționați atunci când iubitul vostru va spune ca se însoară cu voi din comoditate?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Cred ca-n secunda doi el primea un pumn in ochi, sau un sut in boase si il paraseam instantaneu.

De mila si de sluga nu m-as marita cu nimeni, niciodata!

8 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

La fel ca la intrebarile tale in general.*disgust intensifies*

| LoveSleep a răspuns:

Imi iau catrafusele si plec.

Pana la urma sunt tanara si gasesc barbati pe toate drumurile.

Sau revin la fostul, cu care am pastrat legatura in caz ca merge prost cu casatoria.

| blackann a răspuns:

Wow....violetta strikes again
rolling on the floor))

| iulia0514 a răspuns:

Îl părăsesc nu as putea sa trăiesc cu cineva care alege să-și lege destinul de al meu doar din comoditate ca doar are balta peștewinking

| wahaha a răspuns (pentru iulia0514):

????

| iulia0514 a răspuns (pentru wahaha):

Ce anume nu ai înțeles?

| wahaha a răspuns (pentru iulia0514):

Idk frfr

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil unele fete nu sunt deranjate de asta, poate unele se supără. Și femeile se pot căsători cu bărbații din comoditate. E egal pentru ambele sexe.