| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor cum reactionati atunci când iubitul vostru va spune ca se însoară cu voi doar cu condiția sa faceți contract prenptial? v-ați simți jignite?

Răspuns Câştigător
| blackann a răspuns:

Depinde ce clauze va avea

1 răspuns:
| Eireann a răspuns:

Nu, si daca nu il cere el atunci o sa il cer eu. Nimeni nu se casatoreste in ideea ca o sa divorteze dar se intampla in aproape 50% din cazuri. Un contract prenuptial protejeaza bunurile si banii obtinuti inaintea castoriei, nu as avea niciodata pretentii la banii lui oricum.