| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, cum reactionati atunci cand mergeti la iubitul vostru acasa si ii spuneti ca va este frig iar el va spune sa va luati geaca pe voi ca el nu porneste caldura pentru ca e scump gazul?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

I-as spune ca ma duc acasa la mine sa ma culc.
Aveam chef de sex, dar daca el se zgarceste la curent,... nu mai vede nimic pana la vara.

4 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Scurtez vizita pentru ca tot sunt imbracata
Iar seara cand ajung acasa ii spun ca avem chef de facut sex in casa, la caldura, nu in pestera!rolling on the floor

| Crackman a răspuns:

Roman adevărat happy

| LordCristobal a răspuns:

Daca as fi gagica i-as varsa o galeata de apa rece in pat cand doarme.

| iulia0514 a răspuns:

Îi spun lare vederehappy