| pusitaaaa20000 a întrebat:

Hey,fetelor cum sa-mi fac curajul de a suna un baiat sa-l intreb ceva de la scoala (in fine acel baiat ii cam place de mine si mie mi se pare ca este dragut...dar n-am craj sa-l sun) cum sa facc laughing sad

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Fa-ti un pic de curaj si suna-l, daca nu o faci iti va parea rau dupa aceea

| Azµre a răspuns:

Mai crești, clar acesta e motivul ești prea mică și timidă!
Ori îți iei inima în dinți și o faci mare lucru!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Ia-ţi inima în dinţi şi fă-o, nu te mănâncă nimeni, curaj găină că te tai!
Te pup!

| Andeuta a răspuns:

Da-i un sms daca nu ai curaj si pune-l pe el sa te sunewinkinglaughing

| Schatzyyyyy a răspuns:

Esti prea timida! Ia-ti inima in dinti si suna-l, daca nu, asteapta pana iti faci curajlaughing

| OtipaOarecare a răspuns:

Dai un sms si roaga-l sa te sune. Sau fa-ti curaj si suna-l, nu mori.happy

Bafta!:*