| mariusica324 a întrebat:

Hey,fetelor,cum v ar placea sa va spuna un baiat ca va place, vreau raspunsuri cat mai detaliate?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand indirect, apoi direct, apoi indirect, direct s.a.m.d. Mai detaliat de atat nu se poate.

| alexsil05 a răspuns:

Prin moduri indirecte. N-are rost sa-i zici direct. Ii areti prin indicii. Cum ar fi ii vorbesti frumos, ii faci cadouri etc.

| crazypop a răspuns (pentru alexsil05):

Fetelor, nu stiam ca te incadrezi in categoria fetelor.

| mimimumu a răspuns:

Direct. Asa imi place.
Direct si la obiect

| crazypop a răspuns (pentru mimimumu):

Direct si la obiect iti dau daca tot iti place rolling on the floor))

| Carmenmaria14 a răspuns:

Pai, în primul rand sa se comporte frumos, sa îmi dea indicii și pur și simplu sa îmi spună.