| Bibbyshor a întrebat:

Hey fetelor! Daca un baiat si-ar bate joc de sentimentele voastre si pana la urma ati avea o sansa sa va razbunati v-ati razbuna sau l-ati lasa in pace si de ce in ambele cazuri. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| AndreeaDeeeea a răspuns:

Eu mi-as vedea in continuare de viata mea, si prin asta el ar intelege ca eu nu sunt ca el, eu nu fac oamenii sa sufere.Razbunarea nu e buna"atunci cand te joci cu focul... obtii un foc mai mare"(cred ca stii ce vreau sa zic), o persoana razbunatoare e o persoana lasa, demna de mila. Funda?

6 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Greu de zisss.
Hmm sincer in actualul moment, toti zic ca nu, pentru ca isi iubesc iubitii.Insa dupa toate s-ar razbuna sa se simta indreptatite ca si-au batut joc de ele si le-au ranit sentimentele.
Eu sincer nu cred.Nu ajuta cu nimic daca te razbuni, insa stiu sentimentul e superbig grin devil! Nu am incercat, nici nu va sugerez!

| mona a răspuns:

Chiar daca se zice ca razbunarea e arma prostului, eu tot m-as razbuna pe el

| Nucreeed a răspuns:

Dupa cat de orgolioase sunt femeile sunt sigur ca s'ar razbuna daca ar avea sansa...nu toate dar o mare parte din ele

| Nixs a răspuns:

Eu m-as razbuna pentru ca o merita din plin.

| AntoniaPetrescu a răspuns:

Eu sincer l-as lasa in pace! Pana la urma trebuie sa vada ce putea avea si ce a pierdut. Sper ca ti-am fost de folos:*

| Adrianaaaa93 a răspuns:

Se zice ca"Razbunarea arma prostului", dar prost ala care n-o foloseste, acum depinde da el chiar meritahee hee