| Puckauca a întrebat:

Hey happy Fetelor. daca v-ar placea de un baiat i-ati spune ceea ce simtiti pentru el? big grin Daca da de ce daca nu la fel. Funda love struck

Răspuns Câştigător
| nykusor4u99 a răspuns:

Hmm... fetele o sa iti raspunda ceva dar eu iti zic altceva.Sunt baiat ( dupa cum vezi la nume ) si iti spun ceva. Un baiat vrea de la o fata sinceritate in primul rand, si fara rusine te duci si ii spui deoarece e imposibil sa plece sau sa iti zica nu in fata crede-ma, orice fel de baiat ar fi o sa iti zica ceva care sa te faca sa te simti bine si sa nu te superi. Deci mai bine spune-i in fata decat sa tii in tine. Sper ca te-am ajutat. Funda?

6 răspunsuri:
| b3bitsa a răspuns:

Vorba aia : "barbatul e capul". Deci, parerea mea este ca el ar trebui sa faca primul pas, iar daca nu, daca as fi atat de indragostita de el i-as spune-o, dar nu imediat. As astepta sa vad ceva semne din partea lui big grin

| b3bitsa a răspuns:

Vorba aia "barbatul e capul". Deci, parerea mea este ca el ar trebui sa faca primul pas, iar daca nu, daca as fi atat de indragostita de el i-as spune-o, dar nu imediat. As astepta sa vad ceva semne din partea lui big grin

| xXxMeLexyxXx a răspuns:

Depinde...daca vezi ca te baga in seama...(adica sa iti dea o atentie chiar daca este mica ) ar trebui sa i zici cam asa: ''Sti esti tare dragut si inteligent chiar imi placi. Nu vreau sa fiu directa dar vreau sa stiu ce impresie ai despre mine'' si cam ata baietilor le place sinceritatea dar trebuie si putin lingusiti dar nu iti propun sa faci asta direct cateva zile cam 2-3 dai putina atentie si tinete pe langa el sti la ce ma refer.
Succes!

| fuckeveryone a răspuns:

Deci eu nu voi face niciodata primul pas. Asta e clar. Consider ca baietii trebuie sa-si ia inima in piept si sa incerce. Hm... pai iti dai seama? Daca baietilor le este frica de multe ori de refuz, cum ar fi ca o fata sa ii spuna baiatului ce simte si baiatul sa ii dea `cu tifla` laughing)? rolling on the floor Deci eu m-as simti groaznic. Asa ca prefer sa stau in banca mea.

| SoundTapes a răspuns:

Daca nu mi-ar spune el dupa un anumit timp, probabil i-as spune eu ca sa stie ce simt.
As astepta un anumit timp ca sa inceapa si el sa ma placa.

| cloe09 a răspuns:

La dinsul e primul pas