| Issabelle6789 a întrebat:

Fetelor,ce ati face daca v-ar placea de un baiat? I-ati spune acestuia? Cu toate ca pot exista sanse 1% sa va placa si el inapoi? Ati lasa totul asa sau ati spune tot ce aveti pe suflet? Chiar daca acesta poate avea iubita?

2 răspunsuri:
| Necunoscut112 a răspuns:

Depinde de contextul în care ne-am cunoscut, depinde dacă e singur, depinde dacă il cunosc cat de cât si ştiu ce aşteptări are de la o potenţială partenera, depinde dacă ne potrivim fizic etc. Nu pot să îmi mărturisesc sentimentele faţă de cel mai frumos si bogat bărbat de care îmi place, când eu sunt la un nivel mult mai jos. Fiecare om ar trebui să îşi vadă lungul nasului si sa acţioneze doar atunci cand e cazul, nu prosteşte.

| dd17 a răspuns:

In primul rand as incerca sa ma apropi cat mai mult de el si dupa as incerca sa mi exprim sentimentele.