| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor imaginati-va urmatoarea situatie, sunteti sexy si single si straluciti de frumusete, si ati iesit in oras cu grupul vostru in care se afla un cuplu ce urmeaza sa se casatoreasca. Mergeti in club, dansati si remarcati ca viitorul sot in timp ce danseaza cu viitoarea sotie se uita non-stop la voi si va face cu ochiul, iar la un moment dat cand mergeti spre baie vine dupa voi, va trage tare de mana si va saruta fortat si va lipeste de perete, dar sunteti intrerupti de lumea care pleaca si merge la baie, cum reactionati?

Răspuns Câştigător
| TheLoveDoctorr a răspuns:

Asta nu trebuia sa fie la cabana?

| Oana92 a răspuns (pentru TheLoveDoctorr):

A epuizat variantele cu cabana, a trecut la alt nivel laughing

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Oana92):

Nu le-am epuizat, am primit avertisment sa nu mai pun intrebari cu cabana sad

| Oana92 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

laughing Direct de la admini? laughing

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Oana92):

Da

9 răspunsuri:
| Dugalle a răspuns:

Gata cabana, acum incepe clubul?

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Dugalle):

Mai aveam intrebari despre cabana dar mi-au trimis avertisment admini...

| Dugalle a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Pai si? Pune-le, fii un rebel!

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Dugalle):

Da pe urma o sa fiu suspendat o luna si nu vreau crying

| scorpiaX a răspuns:

Vreau cabana inapoi :'(
**lacrima**