| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, voi cum ati reactiona in situatia aceasta? Va aflati cu iubitul la o nunta, sunteti domnisori de onoare iar printre domnisoarele de onoare se afla o fata atat de frumoasa, supla si cu mai multa prestanta decat voi. Ati furat mireasa si va aflati la o terasa, cum reactionati daca il vedeti pe iubitul vostru ca ii face loc domnisoarei superba sa se aseze langa el si incepe sa ii acorde atentie?

Răspuns Câştigător
| Catrice a răspuns:

Oh credeam ca eu is mirele rolling on the floor
1. Ii ard una peste ceafa
2. Il las sa vad daca e politețe sau nu
3. Fug cu mirele

2 răspunsuri:
| Strwberrs a răspuns:

Se numeste lipsa de respect. Ii trag una si fetei si barbatului si ma duc dr*c*lui de acolohappy

| mdc98 a răspuns:

Nu e nicio problema daca acest gest este din pura amabilitate si educatie.