| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor cum reactionati atunci cand iubitul vostru va scoate in oras la cina si vedeti ca va duce la un restaurant unde se organizeaza pomeni. Cum gestionati situatia?

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ce minunat! Să mănânci cu mortul la masă! Kakaia prablema?

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Cum s-o gestionez? Ma asez, comand si-l intreb de ce se grabeste.
Pentru ca orice casnicie care nu se termina cu un divort, se termina cu o pomana, cel putin.
Deci, de ce s-ar grabi? Sau poate ca suntem la faza la care incercam meniuri si-n urmatoarele doua luni o sa batem toate restaurantele de pomeni din zona...mai stii?
E bine sa fie pregatit omul, nu?

| Fatamuntilor a răspuns:

Sunt restaurante care organizeaza si pomeni, iar mancarea e la fel de buna, deci nu vad care ar fi problema.
Asfel de evenimente se organizeaza dupa ce mortul este ingropat, deci nu vad legatura
In plus nu ai cum sa ajungi acolo in timpul evenimentului, de obicei este rezervat.
Numarul mai mare de meseni, prezenta colacilor si colivei poate trada o masa... alfel
Daca e vorba de cina nu ai cum te intersectezi pentru ca asfel de evenimente se organizeaza la pranz

| CdeMetal a răspuns:

Salut eu nu sunt fata dar imi place sa ma vibrez la prostata sper ca te ajuta

| CdeMetal a răspuns (pentru CdeMetal):

POmana e buna hatz gionule