| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, cum reactionati in situatia asta scapata rau de sub control? Mergeti la o nunta cu iubita voastra ca domnisori de onoare si printre domnisoarele de onoare se afla o fata sexy, frumoasa, corp perfect care radiaza si le pune pe restul domnisoarelor in umbra (inclusiv pe iubita voastra. Toate o privesc cu invidie. Cand ajuneti la sala si va petreceti, o sorbiti cu privirea din cap pana in picioare, iubita voastra devine agitata si ochii devin rosii si se abtine cu greu sa dea cu pumnul in masa. La un moment dat o invitati la dans pe acea fata superba si va simtiti ca in a noulea cer. Cand ajungeti acasa iubita voastra face scandal monstru, tranteste scaunele, da cu pumnul in masa si urla cat o tin plamanii ca de ce ati dansat cu aia. Cum gestionati situatia asta?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Pai daca am fost porc, continui in a fi porc. Bag niste glume barosane, prin care amintesc cat de buna era aia, apoi ma culc ca un porc betiv si beat ce sunt.
A doua zi ma schimb in porcul indiferent, pe care il doare capul si nici macar nu mai stie daca era chiar atat de buna aia.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Aia inseamna ramas bun nu accept abus psihic asupra mea

| wildthing a răspuns:

happy Nu ai frate cum sa te duci cu iubita la nunta si sa o inviti pe alta la dans. Eu nu doar ca nu as face asa ceva, dar nici macar nu m-as uita la aia, oricat de buna ar fi ea, daca exista posibilitatea ca gestul sa-mi fie observat. happy

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Frate ele nu sunt geloase.Nu le deranjează că băieții dau like sau follow la altele.Nu le deranjează când el iese cu băieții și ea cu prietenele ei.Nu le deranjează faptul că dacă soțul ar fi ginecolog se uită în "peștera" altor femei, fiindcă este doar o meserie, el este profesionist.Nu sunt deranjate nici de faptul că el vizionează pornografie, nu sunt deranjate nici de faptul că el întoarce capul sau are ceva de apreciat la adresa altor fete.Nu sunt deranjate nici măcar atunci când el face sex cu alta, ba chiar îl iartă și își continuă relația ca și când nimic rău nu s-a întâmplat.Asta e gândirea generației de acum, atât ele cât și ei au nevoie de spațiu, de libertate, de timp dedicat strict pentru el/ea.Așa că nici nu au motiv să se supere din moment ce el nu este întru totul al tău și tu nu ești doar a lui, fiindcă căsătoria este doar o hârtie care iarăși este ceva învechit.Am ajuns să trăim mai rău ca animalele, fiindcă animalele își aleg partener/ă de viață pe viață, însă omul iubește și preferă să fie tratat ca pe un gunoi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salutare verginica, eu nu as dansa cu alta deoarece eu o am pe a mea si nu as accepta sa dansez cu o necunoscuta careia nu i-am vazut gaura!

| AndreeaWTS a răspuns:

Ce iubita tampita ar reactiona la modul ala? Daca el ar face asta, cu siguranta eu as ajunge acasa cu altul. Simplu.

| vodami92 a răspuns:

Daca devine geloasa! mai bine nu!

| pombar a răspuns:

Pai daca esti un porc toata viata nu o sa ai nimic bun, cel mai bine te impaci cu ideea sau te schimbi mult, daca poti