| georgy30 a întrebat:

Hey! FUNDA! M-am plictisit ingrozitor si nu stiu ce sa mai fac dar nu vreau sa citesc sau altceva dati-mi si mie niste idei sau niste site-uri Scz categ.

2 răspunsuri:
| Byutza_8714 a răspuns:

Pai asculta muzica stai pe mess daca e cald afara iesi cu fetele la un suc, plimbativa fa ce iti place tie...Bafta

| Ionuttt a răspuns:

Eu iti recomand www.lipiciosii.ro

este un site de dating. trebuie sa iti faci un cont, sa te lipesti de persoane si sa vorbesti pe forum cu oameni din orasul tau sau din orice alt colt al tarii :P