| NikkiNicole a întrebat:

Hey tpu....Imi dati cateva idei?! nu stiu, sa nu ma plictisesc...ma plictisesc ingrozitor

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Depinde cati ani ai, dar ai putea sa te uiti la niste filme, seriale, inveti ceva nou (o limba de exemplu), citesti (stiu ca pare plictisitor, dar daca iti alegi o carte care sa-ti placa, o sa-ti faca placere sa citesti ), iesi pe afara cu prietenii cu bicicleta, skateboard sau ce vreti voi, sau la un tenis, faceti camping, gratar, apuca-te de un sport cu prietenii sau singura, dar iti recomand sa te apuci cu prietenii, deoarece dupa veti incepe sa faceti si alte chestii si va veti distra (asta in cazul in care ai prieteni care stau mai mult prin casa si nu va intalniti prea des).

6 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Sunt efectele normale de lenevita cronica. Fa un mileu, un goblen, du-te si cumpara o paine unui batran care nu are ajutor, sparge-i lemne, matura scara blocului. Ce idei vrei daca tii secret -ai cuc, ai pasarica, ai 11, ai 19 ani?

| NikkiNicole explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

Nu mai zic nimica...

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru NikkiNicole):

Foarte rau faci, te sperii de o adiere de primavara. Deocamdata bine ai venit, eu iubesc pe toti dar mai si glumesc. Se cheama imbinarea placutului cu utilul. Lasa ca te calesti, asa e prima zi pe TPU.

| Sergiu72 a răspuns:

Ajuta-ti parintii, fa curat, ajuta la gatit, ia-ti acvariu, pisica, plimba cainele, sunt o gramada de lucruri de facut! Daca ai stari de anxietate, mergi la psiholog. Toate cele bune!

| Nyy2003 a răspuns:

Du-te la bunicii tai si ajuta-i. Ajuta-ti parintii, fa curat, iesi cu prietenii etc.☺

| YunoLovesAnime a răspuns:

Uită-te la animeuri! big grin Chiar îți ocupă timpul de îți vine să nu mai dormi noaptea. Devi dependentă laughing Adică...depinde de persoană. Eu în loc să învăț comentariile pentru bac stau și mă holbez la animeuri. Uite unul foarte bun- Mirai Nikki (il ador; se vede după avatar laughing )