| NykoO a întrebat:

M-am cam plictisit si nu stiu ce sa fac. Dati-mi va rog eu mult idei ce pot face la calculator.Idei de site-uri, de orice. Cele mai multe raspunsuri primesc

Răspuns Câştigător
| Daisukee a răspuns:

Ai putea sa faci modele de hartie cu instructiuni de pe youtube,
sa citesti informatii noi pe lovendal.net,ai putea sa iti deschizi un blog asa vei fi ocupata,sau ai putea urmaresti un serial, sau animeuri cum ar fi naruto, sau supernatural www.supranatural.ucoz.net ori sa te apuci de un joc online, wow, perfect world, metin etc. sau sa remixezi melodii cu programe, sau sa desenezi personaje din desene etc.
funda?