| DarcieClaire a întrebat:

Hey! Imi place de un baiat. E mai mare cu 2 ani decat mine. Clasa lui e fix langa clasa mea. Nu stiu cum sa fac sa arat ca imi place de el. Va rog ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| Puckauca a răspuns:

Buna happy Ai putea sa intri in vorba cu el sa afli daca si el te place. Scrie-i pe facebook sau ceva de genul si vezi cum o sa reactioneze. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti in era tehnologiei.sms,mail,facebook si de ce nu posta! succes!

| PuffAndreea a răspuns:

Hey. si eu am patit exact ca si tine (si mi-a parut rau) ar trebui sa vezi intai ce fel de om e! cum se comporta cu lumea din jurul lui. Poti sa incerci sa te bagi in seama cu el sa vezi cum va reactiona. dar intai sa vorbiti ca intre prieteni, ar trebui sa nu ii dai nici un semn ca iti place de el! Si daca incepeti sa va apropiati mai mult atunci sa incerci sa ii spui ca iti place. Asta e parerea mea. sper sa te ajute cu ceva! happy Succes!