| anonim_4396 a întrebat:

Hey, imi place de un baiat si de fiecare data cand intru in vorba cu el pe mess sau facebook ma blochez, nu gasesc cuvinte, imi dispar toate ideile de a-i zice ceva.Va rog frumos dati-mi sfaturi ce as putea face! Funda kiss

Răspuns Câştigător
| andreeapuffy a răspuns:

Pai in primul rand nu ai de ce sa.ti fie rusine pentru ca el nu te vede doar citeste ce scrii e cel mai bun mod de a vorbi cu cineva daca iti este rusine! spune-i direct ce ai de zis nu te ferii sa stie si baiatu ce simti."cu rusinea mori de foame " bafta la urmatoarea conversatie.