| lovelygirl_3634 a întrebat:

Hey...imi place de un baiat, suntem amandoi in clasa a7a, dar nu in aceeasi clasa(el este la B, eu la A). Ne intelegem bine, glumim, radem etc... Dar nu cred ca el ma place.Cum as putea sa ii atrag atentia, dar nu sa ma fac de ras?happy

fundita

4 răspunsuri:
emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Daca va intelegeti foarte bine deocamdata este destul. Asta inseamna ca esti deja intrata in viata lui. Esti prea tanara insa ca sa insisti mai mult, caci risti sa-i lasi alta impresie si risti deci sa-l pierzi. Continua cu aceeasi atitudine si lasa lucrurile sa mearga pe fagasul lor. Chiar si de la aceasta varsta baietii sunt cei care ar dori sa faca ei primul pas. Mult succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca mereu ai fost tu cea care facea primul pas.las-o mai moale.pentru ca isi va pune un semn de intrebare.si apoi te va aborda el daca ai place comapania ta... iar atunci altfel sta treaba cand el te cauta...winking

| Xenaaaa a răspuns:

Te duci cu el dupa scoala, dar nu il saruti. Vorbiti ceva.nu stiu un subiect care sa dureze si vei vedea ca pan la urma te va saruta.happy

| crinutzz a răspuns:

Iti dau un sfat care chiar functioneaza :te duci doar tu cu el dupa scoala [ii spui ca vrei sa-i zici ceva ] si il saruti [dupa aia se indragosteste imediat de tine ]