| Nutemaiholbadarling a întrebat:

Ce sa fac? imi place un baiat din aceeasi clasa cu mine cum as putea atrag atentia?

Răspuns Câştigător
| GeorgiSiAtat a răspuns:

Ce clasa esti? pai pentru a ii atrage atentia in primul rand trebuie sa vb cu el.si inceraca sa nu te lasi calcata in picioare de alte fete.fii tot timpul prima. daca e nevioe tipa la ele. dar la ora si fii activa,. asta il va atrage... dar dai funda?big grin

3 răspunsuri:
| Ioana2518 a răspuns:

Sincera sa fiu, am fost si eu in situatia ta, numai ca la mine era un fel de ätractie fizica"si iti spun cu drag ca INDIFERENTA, e totul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sa stii ca si mie mi s-a intamplat la fel, eu ma dadeam pe langa el chiar daca la inceput am crezut ca par nu stiu asa...haioasa, si il intrebam mereu anumite lucruri, el si-a dat seama si asa am putut sa fim impreuna.

| sergiu_7234 a răspuns:

Ce clasa esti? prmul pas e sa fiti prieteni! daca vezi ca esti singura fata cu care se intelege bine si vorbeste ar tb sa te placa! sergiu