| anonim_4396 a întrebat:

Hey la toti~:* am o problema.aseara m-am certat cu prietenu meu.m-a rugat sa il sterg din lista de mess, si i-am spus ca nu pot ca tin prea mult la el, m-a rugat sa il pun pe permanent invizibil, ca sa nu mai aiba tendinta sa intre pe mine si raspunsul meu a fost din nou, nu pot. Pana la urma mi-a dat el iggnor, si dupa 5 minute ma adaugat din nou in lista de mess, ne-am certat dintr-o prostie mica, eu stiam ca e foarte suparacios, si aseara din greseala am fost prea directa cu el, si din greseala, fara sa vreau, l-am facut sa se simt prost ( ca un cocalar, vorbele lui).

azi nu stiu ce sa fac, sa intru eu pe el pe mess, sa il las pe el sa faca primul pas (tin sa spun ca el a facut pana acum APROAPE de fiecare data primul pas) nu am dormit deloc noaptea asta tot la el ma gandeam.asa de trista sunt, nu stiu ce sa fac

va rog ajutati-ma! dau funditabig grin

Răspuns Câştigător
| Ralluuuuu a răspuns:

Intra tu pe el.
Si incerca sa vorbesti cu el...
Asa v-a vedea ca si tu faci primul pas si chiar iti pasa cu adeavarat de el
Cere`i si tu scuzee...:-)
Succes~! :*

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu astepta sa tot faca el mereu primul pas.In afara de asta,tu l-ai suparat,deci,iti ceri frumos iertare si inveti sa lasi si tu de la tine.
Bineinteles ca tu intri pe el,cand o sa-l vezi on line si sa speram ca totul va fi bine!
Cand esti intr-o relatie,amandoi se implica, nu numai unul, amandoi cedeaza si amandoi au dreptul sa greseasca...
Mult noroc!

| mgtow a răspuns:

Poti sa mai intri si tu cu el nu astepta sa vina el cu mancarea pe farfurie doar esti stapana pe tine.

| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Af fi cazul sa-ti ceri iertare si evident, trebuie sa faci tu primul paswinking

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Tu ai facut totul din greseala...oh go on

| antimulte a răspuns:

Atunci ar fi cazul sa mai faci si tu primul pas.
Faci ceea ce se face in mod normal in astfel de cazuri, iti ceri scuze, ii zici ca incerci sa nu se mai repete, si nu in ultimul rand ii spui ca tii la el. BAFTA!

| cineva_8314 a răspuns:

Eu sincer zic ca nu prea ar trebui sa crezi u asta despre tine...frate omu mai greseste,si daca si eu te iubeste cum il iubesti tu, va face el primul pas si isi va da seama ca e mai bine sa fiti amandoi, daca nu inseamna ca nu te iubeste si isi bate joc de tine...credema

| Daniela_3224 a răspuns:

Daca el a facut mai mereu primul pas eu zic ca de data asta sa il faci tu mai ales ca tu l-ai cam intaratat... Si eu am trecut prin asa ceva si tot pe el l-am lasat sa faca primul pas si am ajuns sa ne despartim la un moment dat... Mai bine ia tu initiativa. Sper ca te-am ajutathappy