| WeAreSmart a întrebat:

Am facut din greseala un folder invizibil, cum sa-l gasesc?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din my computer ->tools->folder options->view->si de la hidden files and folders bifezi show hidden files and folders

7 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Click dreapta pe desktop -> Arrange icons by -> Autoarrange

Daca nici asa nu apare inseamna ca l-ai mutat din greseala in alt folder si trebuie sa-l cauti cu :
Start -> Search -> All files and folders -> Scrii numele folder-ului (daca il stii) -> Click pe "Search" si il gaseste singur.
Trebuie insa sa stii cum se numeste sau macar o parte din nume.

| cristian100 a răspuns:

Tii apasat clik pe ecran gol si misti pe tot ecranu pana il vezi.

| Struţul a răspuns:

Pentru a gasi un folder neinvizibil trebuie să îl aduci la viață folosind tehnici de supraviețuire, așa cum fac urșii panda pentru a-și apăra teritoriul vânat de către babuinii malefici din Biberonia si pentru a-l apăra pe Ceaușescu de Băsescu care dansează cu Iliescu pe muzica lui Eminescu.

Așadar, folderul invizibil îl găsești cu mare atenție, folosing butoanele de pe telecomanda din sufrageria ta din living, iar apoi poți să te distrezi alături de Maxi, ursulețul giumbușluc.

Fundă? Te rog, am nevoie pentru a-mi împături gogoșarii din borcanul meu pus în frigider de către Chubby, urangutanul minune care s-a născut pe munte.

| WeAreSmart explică (pentru Struţul):

Parca mi-ai scris o poveste pentru copii happy

| Struţul a răspuns (pentru WeAreSmart):

Dat fiind faptul că și renii pasc pe munte, marea este plina de oameni care își doresc să sară în apa fierbinte și să își coloreze ochii cu AfterShave folosit de către băștinași, pentru a-și arde caloriile și pentru a sări peste prăpăstiile din orașul natal al lui Bill Gates.

| WeAreSmart explică (pentru Struţul):

Parca-i fi filosof laughing

| Struţul a răspuns (pentru WeAreSmart):

"Without money the site can't function. Okay, let me tell you the difference between Facebook and everyone else, we don't crash EVER! If those servers are down for even a day, our entire reputation is irreversibly destroyed! Users are fickle, Friendster has proved that. Even a few people leaving would reverberate through the entire userbase. The users are interconnected, that is the whole point. College kids are online because their friends are online, and if one domino goes, the other dominos go, don't you get that? I am not going back to the Caribbean Night at AEPi!"

Din acest fragment, reiese faptul că Mark Zucă-nBergă are o alergie pentru miere, așa că mentosanele sunt o bună idee pentru a scăpa de siteurile virusate. Așadar, pentru a nu închide un site, trebuie să mergi să vorbești cu spadasinul din camera roșie, care te poate ajuta cu întreținerea și cu păstrarea butoanelor curate.