| catty443 a întrebat:

Hei :d cum pot sa vad statusul unei persoane, daca el/ea ma are pe invizibil, sau nu il/o am in lista? se poate? e vreun site sau?batting eyelashes funditabig grin

Răspuns Câştigător
| greenabstract a răspuns:

Buna. Poti vedea doar daca e online/offline/invizibil. Statusul nu il poti vedea!straight face

2 răspunsuri:
| SilviuCSM a răspuns:

Buna catty443. Exista site`uri unde poti vedea daca o persoana e online/offline sau invisible, www.ydetector.com. Mesajul de la status nu il poti vedea.

| catty443 explică:

Pai. de site-uri in care pot vedea o persoana daca e offline sau online stiu.eu intrebat daca pot vedea statusul. big grin