| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, am o dilema cu care l-am făcut pe un coleg sa scape tigara din mana. Băieți, cum ati reacționa dacă iubita voastră se desparte de voi din cauza ca sunteți fumător? Fetelor, cum reacționați dacă iubitul vostru se desparte de voi din cauza ca sunteți fumătoare?

15 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Hmm, avand in vedere faptul ca nu sunt fumator, daca se desparte de mine trebuie sa-mi vina cu alt motiv.
Pe de alta parte, ca nefumator, nu-i tocmai placut sa te pupi cu o fumatoare. Nu-i tocmai un capat de tara, dar conteaza. Daca-i vreo mega bunaciune, iti dai seama ca n-o s-o refuz doar pentru ca-i fumatoare, dar i-as zice ca macar atunci cand stie ca urmeaza sa se pupe cu mine, sa se abtina de la a fuma. happy

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru wildthing):

Chiar dacă se abține de la fumat inainte sa te pupe, respirația ei e distrusă din cauza tigariilor și miroase execrabil

| wildthing a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Este neplacut, dar daca s-a spalat pe dinti inainte sa ma pupe, e tolerabil... daca atractia pentru tipa respectiva e indeajuns de mare. happy

| Violleta2022 a răspuns:

Ai sarutat vreodata o gura care efectiv pute, de la un fumator?
Este cel mai dezgustator lucru posibil!

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Violleta2022):

Da, vreau sa spun ca este înfiorător, am vomitat

| Fatamuntilor a răspuns:

Tu si dilemele tale...
prima mea iubire fuma.Ma uitam urat la el de cate ori isi aprindea tigara. Zicea ca de dragul meu nu va mai fuma, cel putin in, zprezenta mea...NE-AM despartit, dar nu din cauza asta.Esti curios? Hai ca iti spun.Ne-am intalnit, a venit cu o floare.M-a lasat sa tin cat ne-am plimbat, apoi mi-a cerut-o inapoi zicea zicea ca e pentru o verisoara..Imi s inchipui prin mainele cator fete a trecut fete a trecut acea floare.

| Lupică27 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Prima mea gagica avea o fața de desfacator de bere.

| LordCristobal a răspuns:

Fumatorii si nefumatorii nu fac pereche buna, fie unul se lasa de fumat sau fie unul devine fumator.
Parerea mea e ca fumatul e pentru fraieri, de ce naiba sa dai 25 de lei pe in pachet de tigari care nu miros frumos si doar induc o senzatie falsa de cool.

| iulia0514 a răspuns:

Sincer nu as aveam o problema dacă e fumător atâta timp cât știe sa folosească periuța de dinți și apă de gura happy dacă îi miroasă gura înseamnă că nu-l interesează igiena deci bai, bai, pa și pu larevedere!
Virginica mămică parca și tu mai trageai câte un fum s-au ce nu-mi aduc eu bine aminte rolling on the floor asa ca nu ar trebui sa te deranjeze prea tarewinking

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru iulia0514):

Am mai tras cate un fum, în trecut, dar acum trag altele

| TheGentleman a răspuns:

Este salutabil. Alcoolul, țigările și zahărul nu aduc nimic bun.

Noua Zeelandă a interzis vânzarea de tutun către noile generații; Singapore a limitat cantitatea de zahăr din alimentele ultraprocesate.

Deci se poate; ca să nu mai spunem că în țările arabe alcoolul este strict controlat, exemplu recent fiind CM 2022

| Lupică27 a răspuns:

Va da voie cu tigari la psihiatrie?

| ALM2000RO a răspuns:

Sunt AroAce și nefumător.
Dacă aș fi straight, NU m-aș cupla în veci cu o fumătoare, nu ar merge lucrurile. Și cu asta am zis totul.

| Răpităînnori a răspuns:

M-am lăsat de fumat şi am părăsit un tutungiu, fuma prea mult.

| PuricoaseleSeScuturăHaHaHaa a răspuns:

Există, din fericire, guma de mestecat - cu mentă + multe altele.
Problema rezolvată, ușorhappy