| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume atunci cand mergeti la cabana si se face noapte tarziu iar iubita unuia, (aia invidioasa pe fata single si sexy) din baieti vrea sa mearga sa se culce si ii spune iubitului sa vina cu ea, dar el nu vrea fiindca vrea sa ramana sa se joace cu restul grupului, aia tot trage de el si el spune nu si se lasa cu mare scandal, incepe sa dea in el, sa urle sa tipe sa tranteasca scaune fetele o imobilizeaza dar aia scapa afara si urla asa tare incat sperie cainii asa incat ei alearga prin sat si latra pana dimineata. cum ati reactiona?

Răspuns Câştigător
| DumnezeuTatal a răspuns:

M-as duce sa calmez cainii.

6 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Ba al dracul sat, are cabane a? credeam ca is doar casute din carpici laughing, n-ai alta treaba decat sa pierzi vremea pe TPU a?

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru EnvyU):

E apropae satul 2 km

| Oana92 a răspuns:

Incep sa cred ca denumirea de ''cabana'' este o metafora pentru un spital de nebuni. Singura mea intrebare e legata de motivul pentru care voi aveti acces la internet...

| DumnezeuTatal a răspuns:

Multumesc de fundita, tu, vaca. :*

Răspuns utilizator avertizat