| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume s-a intamplat vreodata atunci cand mergeti la cabana cu gasca si se face noaptea tarziu, iar voi baietii v-ati imbatat asa tare incat unul din voi a iesit sa urle la vecini si sa huiduie cainii asa incat vecinii au chemat politia?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Da planuiesc sa merg cu iubita la munte si cu amantul ei sa ne luptam pana la moarte pentru ea ce frumos apoi sa urlam la luna asta na cine mai e in viata si daca ea nu e furata de lupii si violata

13 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Viine politia

| Oana92 a răspuns:

Da-mi te rog adresa ca trimit eu politia in caz ca vecinii sunt surzi. Poate schimbi locatia si o pui intrebi in genul ''Hey lume s-a intamplat vreodata ca atunci cand sunteti in sectia de politie...''

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Locuiești cumva într-o cabană?

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru anonim_4396):

Nu impartasesc experiente de la cabanele la care am participat, acum sunt la cabana

| e1xtz a răspuns:

Mai 'Verginica', dupa mai toate întrebările puse de tine plus răspunsurile tale, nici nu stiu unde sa le încadrez, triste sau amuzante...eu mă întreb cine dracu merge cu tine la cabana frate.laughing

Am si o curiozitate, as vrea sa cunosc si eu pe vreuna care s-a f...t cu tine!

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru e1xtz):

Prietenii mei merg cu mine la cabana

| DumnezeuTatal a răspuns:

Abia astept sa termini cu cabana.

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru DumnezeuTatal):

De ce?

| DumnezeuTatal a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Ma intristezi.

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru DumnezeuTatal):

Fata draga nu fi trista fiindca e pacat

| DumnezeuTatal a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Nu-mi zi mie ce e pacat, te zbor in iad. laughing

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru DumnezeuTatal):

Fara lacrimi nu exista
Dor adevarat
Dar se zvanta norii-n soare

Lacrima usor
Si surasul reapare
Cald si-nfloritor

| DumnezeuTatal a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Wtf...