| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, azi dimineata la munca un coleg a inceput sa dea cu pumnul in birou de nervi ca unul din gasca lui care era burlacul gastii de multa vreme si-a gasit in sfarsit gagica, una mai tanara ca el cu 10 ani, sexy, trasa la inel. El moare de invidie ca nu are si el norocul si moare de ciuda ca s-a insurat devreme cu o tipa de varsta lui, au 39 de ani amandoi si burlacul 40. Ce parere aveti de situatia asta? Aveti in gasca voastra pe cineva care a spart gheata cu un partener sau partenera pe masura?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Femeie trasa prin inel inseamna fara țâțe si cur.
In gasca mea inca nu s-a nenorocit nimeni, chiar daca unii au relatii stabile.

2 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

O fi mai tânără cu 10 ani. Dar crezi ca o sa ii tina mult? Eu cred ca și da și nu. Pai la 39 de ani. Sunt un cuplu ok nu? Nevastă-sa arata bine? Dacă are nevasta ok și se înțeleg e foarte bine. Dar oricine cred ca ar vrea una buna și tânără lângă el laughing ii înțeleg invidia pe acel burlac.

| MorcovMajestic a răspuns:

Ce colegi prosti ai