| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, cand iesiti in oras cu gasca voastra de cupluri, stati sa va imaginati cum arata fiecare cuplu cand face sex?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Despre ce gasca vorbesti frate?
Tu nu stii ca-i pandemie de aproape 2 ani de zile si nu se mai intalneste nimeni in gasca?

| Lukasssz a răspuns:

Pai sunt sigur, dar imi imaginez cum e sa fac eu sex cu toate in acelasi timp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ies niciodata asa in oras. Nu prea ma intereseaza cum fac cei hetero sex. Ai fantezii ciudate, amice, dar nu la fel de ciudate ca ale mele cu toaleta.

| elennax a răspuns:

Bro ce sunt cu scenariile astea de film porno

| intrebcenustiu a răspuns:

Bine inteles, cateodata chiar si cand ma masturbez

| Anonim5695 a răspuns:

Da.

| alexTHEbombăr a răspuns:

Nu esti normal frate
ai poza cu popa si esti un schilod