| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Buna noapte, imaginati-va urmatoarea situatie, va aflati la cabana cu gasca si prietena voastra cea mai buna (relatie sora-frate) in afara de voi restul persoanelor sunt cupluri iar camerele au doar cate un pat de 2 persoane, inevitabil veti dormi cu prietenul/a, cum va veti simti sa dormiti unul langa altul? eu zic ca e super hot

Răspuns Câştigător
| raluk27 a răspuns:

Ai vreo fantezie cu gasca la cabana? De ce totul trebuie sa fie la cabana si cu gasca?

| Verginic?Vac?Gras? explică (pentru raluk27):

Pentru ca acolo si impreuna cu gasca au loc cele mai neobisnuite intamplari

| raluk27 a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Si de ce nu la un hotel, la o pensiune, la cort, acasa? Intamplari neobisnuite se pot intampla oriunde.

| Verginic?Vac?Gras? explică (pentru raluk27):

Aici vorbim de studenti, studentii nu-si permit sa chefuiasca un weekend intreg; la un hotel sau pensiune. acasa? cine crezi ca e fraier sa aduca o gasca acasa la el care sa lase mizere si sa curete dupa ei? macar la cabana strange cineva dupa noi

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Si daca aia nu simte nimic pentru mine ma refer la atractia fizica ce fac o violez? nu vad ce e asa hot daca dorm langa una sincer, cu 50 de euro isi poti satisface orice fantezie de ce trebuie sa strici o prietenie pentru cateva minute de sex?

| Verginic?Vac?Gras? explică (pentru RAY):

Usor frate, gandeste-te ca in momentul ala tu nu ai unde dormi fiindca restul gastii sunt numai cupluri si camerele au doar 1 pat de doua persoane, nu ca ai vrea sa te culci cu ea, in cazul asta imprejurarile au impins la asta

| Verginic?Vac?Gras? explică (pentru RAY):

Si nu ma refeream sa faci sex cu ea, pur si simplu va intreb cum v-ati simti dormind langa ea/el

| sofisis a răspuns:

Stupid. E ca si cum ai spune ca dormitul cu sora-ta e hot.
Ori e relatie sora-frate, ori vrem in secret sa ne f?

| Verginic?Vac?Gras? explică (pentru sofisis):

Aici nu e vorba ca vreau sa ma f cu ea, aici e vorba de imprejurari care au impins la asta si anume faptul ca in afara de noi restul sunt cupluri iar camerele au cate 1 pat de 2 persoane, este o intrebare inocenta despre cum sa simtiti cand efectiv se intampla lucrul asta fara ca tu sa il vrei, doar nu vei dormi pe hol, nu?

| sofisis a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Pai, din nou, daca e strict o relatie de amicitie, in care il consider pe respectivul ca un frate, in nici un caz nu mi se va parea hot.
Mi se va parea normal, familiar, fratesc.
Eu cand am dormit ultima oara cu prietenul meu cel mai bun in pat m-a tinut in brate, cu mana numai pe sanii mei...si tot nu ni s-a parut ceva hot. Pentru ca eram prea familiari unul cu celalalt.

| Foxyyyy a răspuns:

Te-ai inspirat din intrebarea mea, deci imi asum dreptul sa-ti raspund si eu. Am fost in situatia asta, iar respectivul ca sa evite o situatie ciudata, a ales sa isi intinda patura jos si sa doarma pe podea. Eu am ramas in pat laughing).

| Verginic?Vac?Gras? explică (pentru Foxyyyy):

Da din intrebarea ta m-am inspirat