| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, ce parere aveți de sotiile care nu isi lasa sotii sa meargă la magazin de frica ca vânzătoarea îl poate fermeca pe soț și fura?

Răspuns Câştigător
| iulia0514 a răspuns:

După părerea mea muierile astea ar trebui să-și închidă bărbați în casa ca cine ști de unde sare o hoasca de vânzătoare, măturătoare, femei de serviciu si ce meseri or mai avea ele astea îs periculoase mai ales alea care au de la 20 de ani în sus de când îs văduve!

14 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Este la mega la bloc la mine aici o tanti Lenuta la vreo 60 ani, mama mama, cum isi uda degetele sa numere restul.

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru suntserios):

Cum le uda? ii place sa scuipe?

| Violleta2022 a răspuns:

Hai sa fim seriosi, ca pe un barbat adevarat nu-l fura nimeni, doar daca-i curvar si se duce singur dupa alta, iar in cazul asta i-as dori aleia sa-l pastreze, ca pe mine nu m-ar mai interesa sa-l mai am in casa.

Mi-a placut teribil ce frumos spune tipa asta despre furatul barbatului:

https://www.facebook.com/reel/189225300845898

| dullcat a răspuns:

Sotiile* E nevoie de doi pentru o relatie.

| LordCristobal a răspuns:

Ce parere sa am...laughing))
Sunt niste sotii grijulii si precaute care isi iubesc barbatii cu multa pasiune.

| blackann a răspuns:

rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Soțiile care fac aceste lucruri, nu au încredere în soții lor sau au anumite frici ele însele (că nu sunt suficient de frumoase, că nu își pot satisface sexual soțul, că soțul nu e mulțumit de viața cu ele, etc). Din cauza acestor frici, apar tot felul de iluzii că ar putea ca soțul să le înșele cu vânzătoarea. O soție care are încredere în ea, va avea încredere și în soț. Între un soț și o soție unde există comunicare și încredere, vânzătoarea nu prea are șanse de câștig.

| FindMyName a răspuns:

Pentru ca unele sotii chiar țin bărbatul lor și vrea sa îl păstreze doar pentru ele.
Dar deodată ce sunt împreună și căsătoriți, au atâția ani de cunoaștere, nu ar mai trebui sa aibă frica asta, pai asta nu înseamnă că au destulă încredere in barbat.

| MAteiLaAjutat a răspuns:

Sunt protective?

| Voinescu_Catalin_ a răspuns:

Aoleuu. Cine crezi ca are timp de asemenea,, vrajeli,, in magazine? Crezi ca este asa usor de,, agatat,, clientii? Aaaa, daca trece si pe la Sex-shop acolo da. exista posibilitatea de castig!
De unde aveti asemenea frici frateloo? >P

| Voinescu_Catalin_ a răspuns:

Poate reusesti si tu sa-mi dai Block. Vreo doi au mai procedat asa! Am depasit, cred, acest RECORD, desi sunt nou aici...
Unora le place sa le canti in,, struna,, -- adica sa NU le strici Zen-ul --. Hai sa vedem cat de barbat esti tu! >L

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Voinescu_Catalin_):

Eu nu dau block la nimeni, accept hate-ul

| Voinescu_Catalin_ a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Deocamdata trebuie sa te cred. Sa vezi, la alte postari, ce o sa-ti raspund! O sa regreti ca NU m-ai blocat din timp! >P