| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume de ce lumea judeca aspru fetele carora le plac aventuriile de o noapte sau fac sex cu mai multi parteneri? halele maica sfanta bietele fete, eu unul le respect pentru curajul si mintea deschisa cu care iis traiesc viata maxim si in compania carora te simti impecabil. dar totusi lumea inchisa la minte le judeca, DE CE?

Răspuns Câştigător
| FemeiaPisică a răspuns:

Răspunsul este că circulă pe internet zvonuri cum că dacă o fată întreține raporturi sexuale cu mai mulți parteneri, himenul se rupe iar vaginul se lărgește din ce în ce mai mult până ajunge în punctul în care poate absorbi tot universul precum găurile negre din spațiu.

| RAY a răspuns (pentru FemeiaPisică):

Deci va aduce apocalipsa in univers, minunat, pacat ca nu sunt fata

| RAY a răspuns (pentru FemeiaPisică):

Mann fetele nu sunt atrase de majoritatea barbatilor de asta nu au aventuri pentru ca ele nu sunt atrase sexual de barbati, asa ca se compromit cu majoritatea cam 80% as spune eu, frica de singuratate, interese materiale, emotionale etc
un studiu a demonstrat ca barbati viselor femeilor nu era barbatul obisnuit, alt studiu a demonstrat ca 30/40% din copii nu apartin acelui tata, femeile nu ca nu ar face sex ca ar face dar nu au cu cine asta e adevarul

22 răspunsuri:
| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Cu mai multi parteneri pe rand sau deodata?

| UnBroken2016 a răspuns:

Eu cred ca e simplul fapt ca femeia e considerata aceasta fiinta divina plina doar de iubire si rahaturi de genul. Stii tu, femeia face dragoste si nu sex. Barbatii ( animalele ) fac sex. Daca multe nu ar manca rahat cu gura plina nu ar mai fi problema asta. Dar pana la urma e ceva specific prostilor sa ii doara de altii. Nu am probleme cu una care si-o trage cu 20 de tipi pe luna, dar nici nu as vrea sa o am ca iubita.

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru UnBroken2016):

De ce nu, daca e o fata devotata cumsecade frumoasa?

| UnBroken2016 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Tin foarte mult la sanatatea mea. Din motivul asta nu am fost in viata mea la nici la prostituate laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adevarul ca una pe care cu doua vorbe ..greu ai m.ai convins.o este cea mai tare tipa, al carei exemplu este demn de urmat.E plina lumea de tarfe pe care unul ca tine le respecta pentru ca.s cu mintea deschisa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca sunt FETE dehh.
Baietii sunt considerati "rasa superioara" deci sunt considerati mai putin vinovati in fapt.
Personal, consider ca atat barbatul cat so femeia trebuie sa nu fie CU*VARI

| Satango a răspuns:

De ce pui mereu întrebări de astea tâmpite de obsedat?

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Satango):

Daca nu iti place intrebarea mea ignoro, te-ai gandit ca sunt persoane carora chiar li se par interesante intrebarile mele?

| Satango a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Întrebarea asta nu arată altceva decât că apreciezi curvele.

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Satango):

Curve sunt cele care fac sex pe bani, fetele de care vorbesc eu sunt fete care isi traiesc maxim viata

| Satango a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

CÚRVĂ, curve, s. f. 1. (Pop.) Femeie care duce o viață desfrânată. ♦ Prostituată. 2. Fig. Om ipocrit, josnic; cutră. – Din v. sl. kurŭva.

DEX-ul nu e de acord cu tine.
P.S: De ce nu primesc notificare atunci când îmi răspunzi la comentariu?

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Satango):

Habar n-am

| Satango a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Acum am primit. Se pare că doar atunci când nu eşti irascibil mă atenţionează.

| immaBeast a răspuns:

* Cum indraznesc sa faca asa ceva?!
Fetele astea nu stiu ca doar barbatii au dreptul sa faca sex cu mai multe femei si nu invers?!
Doamne fereste, cum indraznesc ele sa-si traiasca viata dupa cum doresc, CUM INDRAZNESC ELE SA IASA DIN CUVANTUL BIBLIEI?!
EXTRAORDINAR ASA CEVA, NU SE POATE! *
Sper ca v-ati dat seama ca am fost ironic. rolling on the floor
Acum sa dau un raspuns serios...
Nu stiu, cred ca mai avem nevoie de 1000, 2000 de ani si 2, 3 razboaie mondiale pana sa ajungem sa ne respectam reciproc.
Inca suntem in perioada aia in care educatia ne spune ca femeia este inferioara barbatului, din pacate.
Si da, chiar pui doar intrebari ciudate.laughing

| Steam321 a răspuns:

Pentru ca unii nu inteleg moda de azi? Dar eu nu critic pe nimeni fiecare face ce vrea

| GrungyCacti a răspuns:

Ma consider o persoana deschisa la minte. Sunt deschisa la orice dar absolut totul are o limita. O asemenea 'fata' nu merita respect pentru ca nu se respecta. Nu sunt curajoase, sunt niste jegoase ieftine si proaste. Cum se formeaza ca persoana? La 60 de ani ce o sa faca? O sa fie singura plina de toate bolile.

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru GrungyCacti):

Daca se protejeaza nu iau nici o boalawinking

| GrungyCacti a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Si prezervativul ala se poate rupe.

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru GrungyCacti):

Daca iei calitate si te pricepi sa il manevrezi nu se rupe