| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume e adevărat ca nu mai sunt la moda femeile care gătesc?

Răspuns Câştigător
| Lukasssz a răspuns:

Nu frate, ce ma intereseaza daca stie sa gătească, putem mânca in oras. Sexul e pe primul loc

9 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

N-am știut că a existat vreodată o asemenea modă.

| dullcat a răspuns:

Nu.

| Sofer a răspuns:

De ce nu ar fi? E mai sănătos să pregătească iubita de mâncare.

| anonim3247 a răspuns:

De vreo 15 ani de când se fac blocuri noi cu bucătării open space.
Uită-te în anunțuri și poze cum sunt bucătăriile din blocurile noi, vezi că doar o cafea și o gustare pot face femeile în tipul ăsta de bucătării.
https://www.google.ro/......ps?/search
Femeile sunt DOAMNE elegante și frumoase la 28 - 30 de ani
- au apartament nou
- mașină nouă de vreo 20.000 de euro
- mănâncă mâncare gătită cumpărată
Și femei de 50 de ani au renunțat să mai gătească de 10 - 12 ani chiar dacă sunt măritate.

| Verginic?Vac?Gras? explică (pentru anonim3247):

Mi se pare corect, epoca de piatra s-a dus, femeile TREBUIE respectate dumnezeiește

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ritmul aglomerat al epocii moderne într-adevăr, multe femei nu mai vor să gătească, deoarece nu mai au timpul necesar. Totuși, mai exista femei care gătesc din pasiune, din plăcere și nu sunt deloc puține.

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Consider ca toată lumea trebuie sa știe sa gătească, măcar câteva rețete simple.
La moda la majoritatea bărbaților înseamnă logic femei care fac pe menajerele, logic ca majoritatea gătesc și o fac și bine, dar nu sunt obligate sa le gătească " barbatului" cu care sunt într o relație sau casnice, nu au vreo obligație.

| Paracetamol0lol a răspuns:

Gătitul e în rubrica de modă?hee hee

| ndrxw22 a răspuns:

Pasta medie