| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, in primul rand va rog sa facem liniste si sa ne indreptam atentia catre utilizatorul Hammurabi in fata caruia vreau sa fac o plecaciune si sa ingenunchiez, datorita lui am gasit inspiratia pentru intrebarea mea. Haideti sa toastam un pahar de sampanie, sa il aplaudam si sa ii uram numai de bine. Respect frate!

Hey doamnelor si domnisoarelor, ati fi mandre de iubitul/sotul daca el lucreaza in 4 schimburi sau v-ar fi rusine?

Răspuns Câştigător
| Silviu0792 a răspuns:

Tu esti non stop pe site-ul asta omule citesti orice intrebare si o despici in 40 laughing))

| Verginic?Vac?Gras? explică (pentru Silviu0792):

Da frate, site-ul asta e sufletul meu...despic si in 60 de fire sa gasesc adevarul absolut in orice situatie

7 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Tare mă mir și eu când a fost vreodată fetele mândri de soți lor

| FreddieM a răspuns:

Verginica, fa-ti iubita și-ti raspunde personal la intrebarea asta.
Cheers

| Verginic?Vac?Gras? explică (pentru FreddieM):

Am frate, iar eu nu lucrez 4 schimburi

| mgtow a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Tu ai femeie dar esti burlac pe vecie, aici nu stie omu cei de capu tau

| Verginic?Vac?Gras? explică (pentru mgtow):

Frate eu preactic relatii scurte gen 2-3 saptamani maxim 2 luni, apoi trec la alta, eu sunt burlac pe viata in sensul ca nu ma insor

| Perfekt a răspuns:

De la atata plecăciune și ingenunchieri vezi sa nu te ia cineva pe la spate?