| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, in primul rand vreau sa facem putina liniste si sa ne indreptam atentia catre utilizatorul Tactuecelmaitare in fata caruia vreau sa fac o plecaciune si sa ingenunchiez, datorita lui am gasit inspiratia pentru intrebarea mea. Mult respect frate, haideti va rog sa inchinam un pahar de sampanie si sa ii uram toate cele bune.

Hey baietii care sunteti foarte grasi, nu o luati ca o ofensa, este strict curiozitate. Ma adresez baietiilor care au burtiile foarte mari de nu reusesc sa isi vada penisul. Curiozitatea mea este cum faceti in momentul cand faceti sex, cum va descurcati?

Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

Aia cu burțile foarte mari le e greu sa mai facă poziția misionarului. Singura varianta e sa stea pe spate si femeia deasupra. Asa călărește taurul cel gras. laughing no ofense guys.

2 răspunsuri:
| Strwberrs a răspuns:

Pai nu cred ca se descurca, decat atunci cand ii da fetei sa o linga...

| Perfekt a răspuns:

? dacă îl vez tu sa îl pupi din partea noastră.