| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, mă aflu la un grătar cu niște prieteni printre care unii căsătoriți. Discutand diverse cu prietenul meu cel mai bun (celibatar convins ca mine) și încă 2 însurați ajungem la tema distracției și am propus sa mergem la Beach Please în seara asta. Cei doi prieten căsători au zis ca nu pot veni din cauza soților iar eu cu celălalt prieten am convenit sa mergem si ca va fi o experiență senzuala. În acel moment prietenii nostri au început sa aibă lacrimi în ochi și sa devină triști și nostalgici după distracție așa ca am schimbat subiectul și am continuat sa ne simțim bine. Ce părere aveți? Cei care sunteți însurați va apuca regretul ca nu va veți mai putea distra cum o făceați înainte de însurătoare?

Răspuns Câştigător
| depression17 a răspuns:

Daca te insori vei deveni automat sclavul sotiei, mai bine burlac pe viata

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Fugi brea de aici, sa pierd noptile intr-o gramada de copii cu prea multa energie?
prefer oricand sa stau acasa cu nevasta, purcelul si pisica

| Violleta2022 a răspuns:

Si a-ti ajuns si la sex intre voi, asa ca barbatii singuri si neajutorati?
Cred ca de experinta asta "masculina' plangeau aia insuratii, care nu au putut veni laughing

| VoidEternal a răspuns:

Nope. Distracția mea nu a inclus niciodată lucruri de genul beach please. Și nici nu o să includă.

| 199onur7 a răspuns:

Ma eu nu inteleg sa mor eu cu Adevărat zic si spun de ce frate sa insturați ma? Daca va place sa cu*viți de ce va insurat ma daca mergeți și va culcați cu alte femei si mergeți la neveste voastre acasa de parcă nimic nu ști facut si nu sa întâmplă cei asta frate? Dece va faceți ma famili cu acele femei dacă aveți cu*via in sange de ce va bateți joc de familile voastre in halul ăsta dacă va mai uitați după alte femei nu este ma păcat ce faceti voi frate? nu este greșit ce faceți voi ma frate? Dece va distrugeți frate familile in halul asta de ce va bateți joc de femeile alea asa frate?

| 199onur7 a răspuns:

Ba frate dacă va place sa fiți vagabonzi și sa va înșelați nevestele si sa va bateți joc de familiile voastrea de ce va mai insurați? Dece mai faceți familie dacă va place cu*via și viața destrăbalată de ce va necăjiți famillile si le faceți asa ceva