| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, sarbatoriile pascale vin cu pasi repezi, iar eu vreau sa va rog sa facem un moment de liniste si sa ne concentram asupra utilizatorului ALEXXXL19, in fata caruia vreau sa ingenunchiez si sa fac o plecaciune. Datorita lui am gasit inspiratia pentru intrebarea mea. Va rog sa il aplaudati si sa ii uram numai de bine. Respect frate!

Hey baieti, sa presupunem ca intalniti o femeie mai batrana ca voi cu 11 ani care are si copil incepeti o relatie cu ea. Ce va determina sa fiti intr-o asemnea relatie? Nu considerati un compromis urias care va poate afecta grav viata? Sunteti dispusi sa renuntati la cel mai de pret lucru si anume libertatea ca sa va dedicati unui asemenea comppromis dar in acelasi timp consum psihic imens? Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Baiatul asta probabil are o problema nasoala (disfunctii erectile sau un micropenis), daca accepta sa ia si o closca batrana (cu pui altora), doar ca sa aiba si el o femeie alaturi.
Nu-i de ras sau de barfit, fiindca adevarul este uneori dureros.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Frica si lipsa experientei de a trai singur ii detetmina pe multi sa se lege de femei cu copii sau divortate. Barbatii care stau singuri in viata se descurca mai bine daca le convine asa si nu au chef de cheltuieli financiare cu 3rd party (ala mic) si ea. 2 cheltuieli intr-o cutie

| Lukasssz a răspuns:

Daca era mai batrana ca mine cu 11 ani si nu avea copil era totul altfel, asa daca are copil nu accept sa cresc "vitelul" altuia.

| Meme10Meme a răspuns:

Nu ca devine baba. N-ai vazut ce a facut prostul de Macron?

| rapandula a răspuns:

Trebuie si eu sa ma aplec in fata ta pentru faptul ca ai scapat 11 ani de TPU fara sa iei suspendare pentru asemenea intrebari. happy

Cat despre intrebare, probabil daca femeia s-ar tine bine pe forme si mentalitate, as putea sa trec peste chestia cu copilul. Pana la urma ce, eu nu-i faceam copil si nu tot psihicul ala era? Bine, bastardul e facut de altul dar na... simulam.

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru rapandula):

Nu e totul asa roz cum presupui. Am avut o perioada in care am pus intrebari din cauza carora am fost suspendat. Am stat cuminte in suspendare si dupa aia mi-am cerut scuze in genunchi administratorului si m-au scos din suspendare.

| rosessunflowersandlillies a răspuns:

Asemeni lui apollo, si eu sunt surprinsa ca inca mai existi pe acest site. Dupa 11 ani...

ANW
Depinde de fiecare om. Pe unii i-ar deranja, pe altii nu. Daca as fi in locul unui barbat in situatia descrisa de tine, nu m-ar deranja, presupun. Whatevs, tine de fiecare daca vrea sau nu sa aiba o familie.