| CriSSa537 a întrebat:

Hey lume! Stiti cumva daca la engleza, cartea Grammarway3 Students book este la fel ca virgula cartea Grammarway3 Students book whith answer.Stiu ca la cartea Grammarway3 Students book whith answer se afla si raspunsuri la sfarsit dar nu stiu daca cele 2 carti sunt identice la texte si exercitii.Va rog, urgent! Dau fundita! Multumesc(scuzati categoria dar am nevoie de un raspuns urgent pentru ca imi trebuie la scoala)

2 răspunsuri:
| catalinalina a răspuns:

Normal au aceleasi exercitii si texte din cate spune numele cartii

| CriSSa537 explică (pentru catalinalina):

Pff...intrebarea a fost pusa de mult, acum stiam.