| χƒяυмυѕιкαχ a întrebat:

Hey o prietena de-a mia are la sutien cupa 80 B si are 14 ani si ea se teme sa nu ii ramana asa si crede ca are sani mici! voi ce credeti are sani mici si poate sa ii rama asa sau o sa ii mai creasca? scuzati categoria :*

Răspuns Câştigător
| roxkiss a răspuns:

Salut, nu, nu o sa ramina suntem dor in crestere piina la 20 de ani de modeleaza sinii si daca te ingrasi o sa devina siini mai mari pentru ca acolo nu e goar glanda dar si grasime.e normal sa aiba b! zii ca tot va fi ok, si cind va fi mamica sinii p sa se mareasca dimensiunile de 2 ori! bafta

4 răspunsuri:
| Purec a răspuns:

Nu are cum sa ramana asa, sigur vor mai creste, are doar 14 ani. Plus de asta sa ii zici sa fie mandra de ceea ce e si sa fie multumita cu sanii ei asa cum sunt. Si oricum sanii micuti sunt mai draguti!

| xJuke a răspuns:

Ce imi plac intrebarile astea cu "am eu o prietena" laughing o sa iti mai creasca stai linistita

| Oana92 a răspuns:

E abia la inceput, mai are timp suficient, oricum o sa i se modifice marimea si poate si forma sanului dupa prima relatie sexuala si dupa o sarcina. oricum, 80b nu cred ca e asa putin pentru varsta ei...

| G28AEjdvjRaendnPrT a răspuns:

E o prostie! abia acum incep sa creasca! am pritene care la 14 ani nu le crescuse deloc! depinde de dezvoltare! poate pana la 17 ani sa nu creasca aproape deloc si apoi intr-un an sa creasca o gramada! tongue :X