| Gabriella_Anna_Cristinna_1999 a întrebat:

TPU, am o prietena ( 16 ani ) care avea sâni mici si a spus ca vrea sa își comande crema pt mărirea sânilor, nu știam ce sa zic dar ceva bun ma gândeam ca nu ii, dupa 2 luni a avut cupa B sau C la sutien, de la A. Defapt, 6 săptămâni. cam așa. ma întreb ce conține o crema de poate face așa ceva? Adică e ciudat, uite ca ajuta la asta dar e ceva si rau. sunt doar curioasa așa, eu nu am nevoie de absolut nimic

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Aiureala. Nu vor creste sanii nici daca da cu 100 de tone. Este chestie genetica.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista asa creme, toate promit dar de fapt nu fac nimic. sanii cresc hormonal, deci, nu va mai imbatati cu apa rece.
Reviurile scrise pe paginile celor care vand cremele astea sunt scrise de prieteni si rude, sau chiar de cei care le vand, totul este facut cu intentie sa vanda produsul, dar nu promit 100% satisfactie garantata, pentru ca nu este adevarat.
daca stii clar ca, sanii cresc DOAR hormonal, cum poti sa crezi ca o simpla crema poate face asta?!
Nu-ti fa probleme, inca ai 16 ani esti micuta, sanii vor creste curand!
Cauta pe internet actrite si cantarete celebre care au sanii mici, sa vezi ce frumoase sunt! Tu crezi ca ele nu aveau bani sa-si cumpere cremele astea? Adevarul este ca nu fac nimic si tocmai de aceea nu trebuie sa te stresezi. Crestearea ta si dezvoltarea hormonala abia a inceput, se va incheia la 18-20 de ani, dar sanii cresc non stop, uita-te la mama ta si iti vei da seama cam ce masura vei avea si tu cand vei fii adulta.

suntserios
| suntserios a răspuns:

E doar in crestere organismul ei, crema nu ajuta la nimic ca nu exista creme minune

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Creme pentru marirea sanilor precum pastile minune pentru marirea penisului. laughing Doar vrajeli.