| 5dfsd3612 a întrebat:

Hey. Oare exista un asa baiat: inalt, brunet, glumet, destept, chipes, sensibil si singur? daca DA. scrieti-mi! de fapt imi caut un prieten!

Răspuns Câştigător
| Broadband a răspuns:

Exista.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui să inventăm o categorie pentru așa ceva, primim cereri zilnic, faceți spam...

| Азбука a răspuns:

Baieat?

| forever13 a răspuns:

Exista, problema e ca este iubitu meu laughing :d

| faranume_3531 a răspuns:

Da exista eu sunt acela dar doar chipes nu sunt big grin sunt mai urat ca draq big grin si nici destept big grin eu prefer sa ma consider inteligentwinking cuvantul destept e prea dur pentru mine

| adry5522 a răspuns:

Exact asa arata si iubitul meu rolling on the floor
Deci exista :*. da nu singur

| Ingerashul_2711 a răspuns:

Eu sunt brunet inalt glumes destept asa si asa chipes sensibil daca vrei sa vb da-mi un mesaj cu orasul tau si id smug

| Catalin_4582 a răspuns:

Eu sunt exact ce ai spus mai sus.smug daca vr adauga-ma in lista mares_catalin1997