| LazyJohnny a întrebat:

V-ar placea un baiat brunet, inalt ..cu ochi caprui si pistrui?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.Mi-ar placea.Am de sapat in gradina si baietii bruneti sunt foarte muncitori.Te bagi?

| MalinaH a răspuns:

De ce, ai tu de vanzare? big grin

| LazyJohnny explică (pentru MalinaH):

Da, o sa ma scot pe mine la licitatielaughing

| MalinaH a răspuns (pentru LazyJohnny):

Trafic de persoane happy

| OnuOnulică a răspuns:

Nu, pentru ca eu sunt baiat.

| Kasia a răspuns:

Ah...detaliile astea nu sunt de ajuns.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi-ar placea, de ce nu.

| 8mariastar a răspuns:

Depinde nu stiu

| Arkhasas a răspuns:

Deci dacă răspunde cineva afirmativ la întrebarea asta înseamnă că le place d e orice băiat din lumea asta care e brunet, înalt, cu ochi căprui şi cu pistrui? Sunt mulţi băieţi care au caracteristicile astea...şi toţi arată diferit. Sunt chiar şi boschetari cu caracteristicile astea. Asta ce înseamnă?