| denisa_8961 a întrebat:

Hey ofer fundita! imi place de un baiata si nu stiu ce sa fac, el e intra opta si ii cu o fata de a sasea si cum eu sunt intra saptea zic daca aia de a sasea o avut sanse eu de a saptea am mai multe dar nu stiu cum sa il abordez am vorbit multe cu el si am observat ca se mai holbeaza la mine cateodata cand sunt cu spatele si vreau sa il fac sa ma placa ca el e genul de baiat care cand ii place o fata are tupeul sa o ceara in combinatie nu ii chiar asa timid. dar nu stiu cum sai atrag atentia?

Răspuns Câştigător
| Mynewlifestyle a răspuns:

Dai semnale ca il placi dar nu prea mari ca sa nu ii intre asta la cap...petrece cat mai mult timp cu el dar si cu prietenii lui asa il vei face sa te place cu incetul dar sigur! apropo cand stai cu el si cu prietenii lui nu lua orice priertena cu tine care s-ar putea da la eltongue cineva una mai uratica dk ai si vorbeste mai ales cu prietenii lui zambeste si simte-te binetongue fa glume si nu barfi despre colege pentru ca atunci sigur nu te va mai baga in seama baietiilor nu le plac fetele barfitoare

2 răspunsuri:
| Muffin_3405 a răspuns:

Si la mine a fost la fel la inceput laughing
Acum sunt cu el. si a renunta la aia din a6-a pentru mine happy
Tot ce trebuie sa faci este sa incerci sa stai mai mult cu el, sa glumesti, sa razi mereu, sa il faci sa iti castige increderea...
Si inca ceva important, incearca sa nu pari o obsedata in fata lui si lasa-l pe el sa vina la tine happy
Mult noroc si numai bine!:-x

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si problema mea este asemanatoare.nu stiut fai ochi dulci, aproprietea mai mult de el