| denisa_8961 a întrebat:

Hey ofer fundite la cei care ma ajut la o problema.
Imi place de un baiat dragut care abia l-am cunoscut intr-o excursie de 3 zile si ne intelegeam bine, ma facea sa rad si asta imi placea la el si cand ne era mai bine, excursia era gata. Chiar imi place mult de el felul lui de a fii dar am aflat ca are prietena si nu stiu sa continui sa lupt pentru el sau sal las balta? ajutati-ma va rog cat de repede orice raspuns e bun

Răspuns Câştigător
| sandix3130 a răspuns:

Sfatul meu e sa continui relatia de prietenie cu el, nu faci niciun rau atata timp cat nu te bagi in relatia lor. Daca acest baiat te place, cu timpul o sa vina singur la tine, si e foarte posibil ca actuala lui relatie sa nu mai dureze mult. "A lupta" e putin cam mult spus, ramai doar aproape de el. Stii u... Tine aproape!

3 răspunsuri:
| sandix3130 a răspuns:

Si eu ma bucur ca ti-am fost de ajutor. Daca mai ai si alte intrebari sau nelamuriri, nu ezita sa ma contactezi.

| yonutz_1730 a răspuns:

Tuh inv de la mine ca am mai studiat el are prietena tuh il placi dar mai bine ia-o usor pastrati o prietenie si intr-o zi daca va plimbati cumva te scoate la un suc ceva intreaba-l daca te considera draguta si daca ar vrea sa fie cu tine si daca ii placea mai mult de tine decat de actuala lui putea sai spune fetei ca o cunoscut o persoana mai intelegatoare mai frumoasa decat ea si ar vrea sa fie cu ea big grin succes

| denisa_8961 explică:

Va multumesc mult pentru raspunsuri chiar mai ajutat love strucklove strucklove struck