| alexxandraa1 a întrebat:

Hey pe 1 la 4-5 dimineata am facut sex anal cu prietenul si menstruatia se terminase eram in prima zi dupa menstruatie...am facut-o prima data cu prezervativ anal. apoi a scos prez dupa ce a ejaculat si am facut-o fara... a mai ejaculat de 2 ori dar de fiecare data a scos-o afara. nu mereu nimerea direct gaura asa ca mai ajungea si prin fata cu ea. asa pe deasupra dar eu eram foartee udaa peste tot se poate sa ajunga spermatozoizi prin vagin? nu a penetrat deloc vaginul si de abia mi se terminase ciclul dar mereu ma stergeam dupa ce o scotea el. va rog raspundeti-mi va multumesc. sa mentionez ca nu sunt virgina. si nu am ciclul regulat. multumesc iar.

22 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sansele sunt minime sa ramai insarcinata[de data asta]

| darrio2007 a răspuns:

La varsta voastra ar fi trebuit sa stiti asta.Si nu sa intrebati pe aici.P.S De unde ati luat prezervativ anal? Nu e totuna cu celalalt?

| Azµre a răspuns (pentru darrio2007):

Sunt unele mai groase, extra safe, pentru așa ceva.

| darrio2007 a răspuns (pentru Azµre):

Aha.

| alexxandraa1 explică (pentru Azµre):

Dar stiam ca aprox in primele 6-7 zile de dupa menstruatie sunt sansele mici sa ramai. e adv?

| Azµre a răspuns (pentru darrio2007):

Mai mult de marketing îți dai seama.

Răspuns utilizator avertizat
| darrio2007 a răspuns (pentru adiuseri):

Insalcinata?

Răspuns utilizator avertizat
| darrio2007 a răspuns (pentru adiuseri):

Pentru putin.

| Azµre a răspuns:

Stupid. Data viitoare aveți grijă, folosiți prezervativ.
Câți ani aveți voi doi?

| alexxandraa1 explică (pentru Azµre):

Eu 20 el 23

| alexxandraa1 explică (pentru Azµre):

As putea ramane?

| M4D4L1N a răspuns (pentru alexxandraa1):

Nu!

| Azµre a răspuns (pentru alexxandraa1):

Data viitoare protejați-vă! Șansele sunt 0

| alexxandraa1 explică (pentru Azµre):

Sper sa fie asaaa. sad Doamne Ajuta sa nu fiu.

| mirunii11 a răspuns (pentru Azµre):

Stii daca pot sa ajunga spermatozoizi prin lichidul ala al meu? sau daca nu a penetrat nu am cum sa fiu nu :-s? chiar daca a ajuns sperma pe acolo

| Azµre a răspuns (pentru mirunii11):

Nu

| MrAlex a răspuns:

Pai daca el stie si ti-a zis ca nu a dat drumul este bine, nu ai dc sa iti faci griji

| hotdesire a răspuns:

E f putin probabil sa te fi lasat insarcinata.

| aryenutzaa a răspuns:

Sunt sanse mici sa ajunga spermatozoizi in vagin.

| ancu1546 a răspuns:

Nu eşti însărcinată, pentru că spermatozoizii nu au săgeţi care îi ghidează unde să umble, şi sigur nu au ajuns la tine în vagin, nu aveau cum.dar ai mare grijă.p.s. nu te mai poţi numi virgină din moment ce ai făcut sex, chiar şi analwinking