| Definitie a întrebat:

Hey, Salut TPU. am si eu o problema cu o fata. Pt. inceput am 14 ani. Am o colega de aceiasi varsta cu care ma stiu din prima zi de scoala. Totu ok pana intr'o seara cand ea m'a sarutat, Ok nu am bagat de seama ca poate din "greseala" asa imi zise ea ca se "impiedicase"(nu prea era nimic de care sa te impiedici). Dupa cateva zile se schimbase, adica sarea in carca la mine sau in brate, dar cand sarea in brate mereu ma saruta, dar mereu. Apoi pe mess am intrebat'o ce era cu ea si o spus ca nimic si ca vrea doar sa fim prieteni foarte buni(nu prea stiu sau sa fi auzit ca niste prieteni foarte buni sa se sarute intruna). Hellp! Ce sa fac?! Ca as vrea sa fiu cu ea dar din moment ce mi-a spus ce vrea si mi-a mai spus mai demult ca ea nu vrea sa fie cu nimeni. HELLP!

8 răspunsuri:
| unnimeni a răspuns:

Pai ea a facut primul pas (te saruta intr-una).
Fa tu pasul urmator si spune-i ce ti'ai dori.
Nu o sa te muste, iti promit.

| simonica57 a răspuns:

Pai ar fi bine sa ii spui poate si-a schimbat parerea, incearcati norocul

| yssabela a răspuns:

Pai uite eu sunt fata si sincer daca as face asa ceva sg mi-ar placea de pers respectiva! pai ea tea sarutat intruna nu?(sincer eu nu am mai vazut pr care sa se sarute deci poate ca ea vrea sa fie cu tine si nu stie cum sa-ti spuna!) dai o sansa si uita ce a spus atunci poate a facut o greseala... apropiate si u mai mult de ea si nu o ignora ca sa nu se simta prost. Fa-ti curaj si intreab-o daca vrea sa fie cu tine caci poate ii place si ei de tine daca te tot saruta! ia-o incet si nu te grabi, fi romantic si intelegeo mai mult, stiu ca dupa ce voi suntezi prieteni e greu sa mai fiti impreuna dar daca ava place unul de celalat sg va merge! Bafta!

| Definitie explică:

Si daca spune tot asta?

| Definitie explică:

Aham Ms la toti pentru ajutorbig grin >big grin

| Definitie explică:

DOAMNEEE! Iar azi mi-a sunat telefonul m-am dus dupa un colt sa vb si ea a venit dupa mine. Dupa ce am inchis m'a prins de esarfa si m-a tras spre ea si ne'am sarutat iar (timp de 10 minute numai asta am facut) Ioi... Dumnezau, ce sa fac? Cum sa o iau sa o intreb

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite...sunt fata si cam stiu ce gandescc ele; daca te-a sarutat si apoi tzia zis ca nu vrea sa fie cu nimeni a vrut doar sa te puna la incercare sa vada daca ai curaj sa pornesti o relatzie; iti spun ca nu prea ai avea de pierdut dar ia-o si tu cu pasi incetzi si cat mai romantici... poate asa o sa mearga

| ღLexUL0v3ღ a răspuns:

Poi ai putea sa iti incerci norocul. Este posibil ca ea sa isi fi schimbat parerea. Este ciudat sa se comporte asa si sa vrea sa fiti numai prieteni