| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU
Eu am o colega de clasa de care imi place foarte mult si suntem cam cei mai buni prieteni, mereu unul langa altul.
Vineri am fost la un majorat, iar la un moment dat a zis ceva de genul ca are 18 ani si nu s-a sarutat cu nimeni sau ceva de genul, iar eu sunt confuz acum pentru ca nu stiu daca era un semn sau mi-a spus doar asa, pentru ca suntem prieteni. As vrea sa stiu ce credeti voi si cum ati fi reactionat

4 răspunsuri:
| Madesz a răspuns:

Bai, daca sunteti destul de apropiati, cand va vedeti, o pupi pe obraz. Daca se obisnuieste cu pupatul asta pe obraz, incerci sa o saruti prin surprindere. Daca zambeste, e ok. Daca se supara, belesti motanul. Good luck.

| Lester23 a răspuns:

Teoretic, ea ti-a insinuat ca ar trebui sa o saruti dar exista si posibilitatea sa fii impartasit un secret cu tine din viata ei (voi fiind cei mai buni prieteni)

Daca m-ai intreba pe mine ce as face, sincer urmatoarea sau a doua zi as invita-o afara, si cand nu se asteapta cel mai putin ii dai floarea ei favorita dupa aici cred ca te descurci

Multa bafta

| fata14783257 a răspuns:

Trebuia so săruți fraeeereeeeeeee
Acym no mai vezi ma
Trebuea sa acționezi cat zi pututu

| Derude a răspuns (pentru fata14783257):

Stiiu, de doua zile doar asta ma framanta, cum am putut fi asa de prost. Cum crezi ca as putea repara asta?