| MadneSsCat a întrebat:

Hey! Salut! Urmeaza sa ma culc cu iubitul meu si vreau sa fie o seara de vis pentru amandoi, avand in vedere ca eu sunt virgina. Vroiam sa va cer niste sfaturi : ce ar trebui sa port, ce prezervative sa folosim... etc.big grin

Răspuns Câştigător
| Raisa a răspuns:

Poi,ai putea purta un simplu halat de baie de matase,stii? nu de-ala in care te bagi cand iesi din apa. Ceva senzual,sexy.
De asemenea lumanarile cu aroma de levantica, saua pur si simplu o aroma asa placuta si dulce te-ar ajuta la relaxare.
Alege muzica soft despre iubire, sau orice te face sa te simti mai bine.
Hmm.fii pasionala! saruturile pe gat l-ar innebuni pe iubitul tau. si daca e peste tine, aunci cuprinde-l si zgarie-l usor pe spate.Ii va placea enorm!
sper ca te-am ajutat happy
Si sper sa ai o noapte de vis!
Bafta :*

4 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna,pai eu zic ca pai sa porti orice, nu conteaza asta, important e sa fi tu pregatita si sa te simti ok.Lasa-te purtata de val,lasa lucrurile sa decurga de la sine si totul va fi bine.E foarte bine ca ve-ti folosi prezervative,asa va protejati impotriva eventualelor boli si a sarcinii nedoritehappy.Pai, eu cred ca partenerul ar cam trebui sa stie ce prezervative sa folositi, eu iti recomand totusi durex sau love.
Hmm.imi dau seama ca esti emotionata, e un moment important in viata orcarei fete si te inteleg.
Eu zic sa ai grija ce si cum, sper ca esti 100% convinsa ca asta vrei si sigur va iesi totul bine.Relaxeaza-te,sigur va fi o seara de vis si de neuitat...
Si eu am fost ca tine cam in urma cu un anhappy.Imi faceam tot felul de planuri, idei, eram mega emotionata si lucrurile au decurs asa cum mi-am dorit.Important e ca voi sa va iubiti si restul vine de la sine, bafta.

| NoChanceForUs a răspuns:

Tinand cont de ce vei face, cum vrei sa stai cu hainele pe tine? Si ai grija ce faci, ca parca vad ca maine postezi o intrebare pe aici legata de posibilitatea de a fi gestanta.

| darrio2007 a răspuns:

Dar cati ani aveti? Voi nu stiti ce este mai frumos? Face-ti cum va place.

| Vali87 a răspuns:

La prezervative depinde de baiat. Cu privire la obiectele vestimentare iti recomand jartierele rosii ca astea cresc apetitul baiatului si totodata folositi frisca si capsunele (daca aveti de unde sa le luati acum )big grin, jucati-va cu frisca chiar si in cele mai intime locuri sa vedeti ca o sa va placa si inca ceva Mult Mult preludiu, sper ca intelegi ce vreau sa zic, acum depinde de baiat, sa fie mai rabdator. Va doresc o seara de neuitat pentru amandoi.